لیست محصولات تولید کننده Chicco

فروشگاه اینترنتی پرنس

شرکت چیکو ایتالیا با داشتن بیش از 50سال تجربه در سیسمونی نوزاد  از شناخته شده ترین برندهای جهان بوده شرکت چیکو در 32 کشور دارای 350 شعبه بوده که اولین نمایندگی رسمی فروشگاه های آن در ایران در دی ماه 1392 افتتاح گردید 

شرکت چیکو ایتالیا با داشتن بیش از 50سال تجربه در سیسمونی نوزاد  از شناخته شده ترین برندهای جهان بوده شرکت چیکو در 32 کشور دارای 350 شعبه بوده که اولین نمایندگی رسمی فروشگاه های آن در ایران در دی ماه 1392 افتتاح گردید که دارای فضایی شیک منطبق با طراحی ایتالیا می باشد. که به کمک بخش تحقیقاتی خود موفق به ساخت و شناخت کامل سبک ها و نیازهای والدین و نوزاد شده و به رشد کودک همراه با شادی کمک کرده است.


آنچه که چیکو را از سایر برندهای سیسمونی متمایز ساخته است دارا بودن تمامی وسایل مورد نیاز نوزاد در بخشهای لباس،کفش،اسباب بازی،بهداشتی وحمام :شامپو سرو بدن حاوی عصاره ی جو میباشدروغن ماساژحاوی روغن سبوس برنج برای نرمی و لطافت پوست کرم سوختگی محافظت از پوست و جلوگیری از التهاب و جوشهای ایجاد شده پودر بچه که حاوی نشاسته و فاقد مواد نگه دارنده,رنگ,الکل و ضد آلرژی و از پوست کودک محافظت کرده ومانع از ترک و خشکی پوست می شود.


اسپری وژل ضد حشره حاوی موادطبیعی وبهترین محافظ پوست کودک در برابر نیش خطرناکترین پشه ها میباشد. و کالسکه و کریر باقابلیت تبدیل کریر به صندلی خودرو کودک دارای بالا ترین کیفیت،تخت و پارک که یک سالن بازی  پر از اسباب بازی و عروسک به حساب می آید،صندلی غذاخوری  مناسب برای کودکان بالای 6 ماه و تا وزن 15 کیلوگرم قابلیت هفت موقعیت ارتفاع و سه پوزیشن خمیده برای راحتی کودک ونوزاد میباشد.


 

بیشتر
در هر صفحه
شامپو سر و بدن چیکو،ساخت ایتالیا،200میل ،ضد حساسیت وبدون اشک
لوسیون بدن نوزادچیکو ،محصول ایتالیا، سایز 200 میل،مناسب برای مرطوبیت و نرمی پوست کودک
ساخت ایتالیا،هر بسته72 عدد ،ضد حساسیت برای نوزاد ،قابل استفاده حتی برای دست وصورت کودک
45,000 تومان
ناموجود
محصول ایتالیا - مناسب برای پستانک های دسته دار
49,000 تومان
ناموجود
محصول ایتالیا مناسب نوزادان بالای دو ماه  دارای سرشیشه جریان متوسط 
شیشه شیر با جریان معمولی محصول ایتالیا ، دارای جریان معمولی  مناسب برای نوزادان تازه متولد شده  150 میل
سر شیشه تکی نوزاد چیکو ،با جریان معمولی مناسب برای نوزادان از دو ماهگی به بعد،قابل استفاده بر روی شیشه های step up جدید چیکو
کرم سوختگی نوزاد ،محافظ پوست کودک ،مناسب از بدو تولد
محصول ایتالیا قابل استفاده از بدو تولد - فاقد الکل و موادحساسیت زا 100میل
نمایش 1 - 12 از 43 مورد