لیست محصولات تولید کننده Nuby

شرکت نابی Nubyاز سال 1970 محصولات نوآورانه خود را با کیفیت بالا که از طبیعت الهام گرفته و زندگی را برای نوزادان و والدین آسان ، سرگرم کننده و ساده تر کرده به بازار عرضه نمود.


تولیــدات نابی دارای استــاندارد و کیـفیــت بـــالا می باشــــد و ایــــن برنــــد ساخــت کشـــور آمریکـــا اســـت. محصـــــولات بــــــرند نابـــــی در 155 کشــــور جهــــــان توزیــــع می گـــردد. 


 


محصولات نابی در زمینه تغذیه کودک شامل : شیشه شیرپیرکس و طلقی ضد نفخ و مشابه سینه مادر، سرلاک خوریفاقد مواد مضر شیمیایی مناسب برای کودکان بالای 6 ماه، دارو خوری با سر نرم و قابل شکل گیری برای تسهیل دارو دادن به کودک ، سر شیشه های سیلیکونی مشابه سینه مادر ،پستانک  شیر دوش دستی و برقی دارای درب محافظ و فاقد مواد شیمیایی مضر،سرویس غذا خوری مناسب کودکان بالای 4 ماه وقابل استفاده در مایکروفر و ماشین ظرف شویی می باشد.


از دیگر محصولات این برند : انواع دندانگیرهای خنک کننده لثه در طرح های شاد برای التیام بخشیدن لثه کودک، بند ومحافظ پستانک برای نگهداری آسان وجلوگیری از کثیف شدن پستانک،دستگاه استریل شیشه و سرشیشه ، پد سینه وست بهداشتی قیچی ناخنگیر و سوهان کودک می باشد.

در هر صفحه
طلقی 240میل  رنگی  مشابه سینه مادر - مناسب برای سنین بالای 3 ماه- مناسب برای تغییر وضعیت از تغذیه با شیر مادر به بطری تغذیه - ضدنفخ
0 تومان
ناموجود
قمقمه کودک برای مصرف آبمیوه و آب محصول آمریکا  مناسب برای کودکان 
0 تومان
ناموجود
مسواک انگشتی دوسویه برای تمیز کردن و ماساژ دادن لثه های نوزاد می باشد و به همراه یک جعبه برای نگهداری و راحتی در حمل است. این محصول برای لثه های ملتهب کودک بهترین گزینه است.و به کودک در طول دندان در آوردن کمک میکند
0 تومان
ناموجود
دندانی طرح پستانکی نوبی   مناسب برای نوزدان و کودکان 
0 تومان
ناموجود
پستانک ارتدنسی و سیلیکون طرح حشرات  مناسب نوزاد 
0 تومان
ناموجود
ست قیچی و ناخنگیر و سوهان نوبی nuby مناسب نوزاد و کودک  محصول آمریکا 
0 تومان
ناموجود
ست  ناخنگیر و قیچی و سوهان  مناسب برای نوزاد و کودک  محصول آمریکا  کیفیت اورجینال 
0 تومان
ناموجود
دندانگیر طرح کلید خنک کننده لثه و دندان نوزاد  محصول آمریکا 
0 تومان
ناموجود
قاشق و چنگال و کارد استیل  نوزاد و کودک  با دسته های رنگی و متفاوت  رنگبندی شده  و مناسب برای آموزش غذا خوردن کودک 
0 تومان
ناموجود
اين قندداغ خوری برای دادن آب قند ودارو به كودک میباشد بدلیل داشتن درب محافظ براحتی قابل حمل است فاقد هرگونه مواد شیمیايی با گنجایش 15 میلی لیتر 
0 تومان
ناموجود
اين توری برای دادن میوه به كودک استفاده میشود.به اين طريق كه تکه های میوه راداخل توری قرارداده وكودک بامکیدن میتواند آب میوه را بنوشدوباعث میشود تفاله میوه به گلوی كودک نرود.اين توری بدلیل داشتن دسته براحتی توسط خودكودک قابل استفاده است ودررنگهای متنوع موجود است.
نمایش 1 - 12 از 18 مورد