راهنمای خرید

در این صفحه به تفصیل فرآیند خرید از فروشگاه اینترنتی سیسمونی پرنس توضیح داده شده است. البته در هر لحظه نیز می‌توانید با تلفن 77639241-021 و یا 09194923048 تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم برای خرید، پرداخت الکترونیکی پول و همچنین مشاوره تخصصی محصولات را از کارشناسان پرنس دریافت نمایید.

 کالای مورد نظرتان را انتخاب کنید.

 در صورتی که محصول مورد نظرتان تنوع رنگ، مدل، طعم و... دارد، ابتدا انتخاب دلخواهتان را انجام دهید.

 روی دکمه (افزودن به سبد خرید ) کلیک کنید.

 اگر می خواهید تنها یک خرید انجام دهید ، روی دکمه (پرداخت نهایی) کلیک کنید.

 اگر می خواهید محصولات بیشتری را خرید کنید ، روی دکمه (ادمه خرید) کلیک کنید.

 اگر از کالای انتخابی بیشتر از یک عدد می خواهید، روی فیلد تعداد کلیک کرده و تعداد مورد نظرتان را وارد کنید.

 اگر قبلا در سایت پرنس عضو شده اید می توانید ادامه روند خرید اینترنتی خود را با ورود به حسابتان دنبال کنید.

 اگر قبلا عضو سایت پرنس نبوده اید ولی هنگام خرید مایل به عضویت در سایت نیز می باشید می توانید از قسمت (ایجاد حساب کاربری)، در سایت عضو شوید. ( با عضویت در سایت در خرید های بعدی لازم نیست اطلاعاتتان را دوباره وارد کنید.)

 اگر هم قبلا عضو سایت نبوده اید و هنگام خرید هم علاقه ای به عضویت در سایت ندارید می توانید گزینه (پرداخت مهمان) را انتخاب کنید.

 در این قسمت، آدرس محلی که مایل به دریافت کالای سفارشی خود هستید را وارد کنید. اگر بار اولیست که از سایت پرنس خرید می کنید، باید فیلدهای ستاره دار که سوالاتی از قبیل: نام، تلفن، شهر، کدپستی و... را پر کنید.

 در ادامه  شیوه ارسال سفارشتان را انتخاب کنید.
در حال حاضر نحوه ارسال کالا در تهران، پیک پرنس و در شهرستان ها، پست پیشتــاز و سفارشی می باشد. (هزینه پست پیشتاز و سفارشی بر اساس وزن و وزن حجمی کالاهای سفــــارشی، طبــق تعرفه پست محاسبـــه می گردد.)

 حال نوبت به کلیک روی دکمه پرداخت (درگاه بانک ملت) می باشد. امکان پرداخت هزینه کالا با تمام کارت های بانکی عضو شتاب فراهم است

 در این قسمت لازم است شماره کارت، رمز اینترنتی، کد سه یا چهار رقمی روی پشت کارت و تاریخ انقضا را وارد نمایید. بعد از تکمیل انتقال وجه در بانک مقصد دوباره به پرنس بازمیگردید و در صورت موفقیت آمیز بودن تراکنش، سفارش شما ثبت می شود. بعد از اتمام فرآیند تکمیل سفارش، طی حداکثر یک روز کاری آینده با شما تماس گرفته خواهد شد تا سفارش و نحوه ارسال به تایید شما برسد.