تضمین بهترین قیمت و کیفیت محصولات

فروشگاه اینترنتی سیسمونی پرنس با هدف ارایه محصولات و نیازمندی های نوزادان و با تکیه بر تجربیات فروش و بازاریابی 30 ساله فروشگاه پرنس با شماره پروانه  کسب 5934 و 6272، فعالیت خود را در فضای مجازی با نام پرنس پی به آدرس اینترنتی www.princep.ir در تاریخ 15/2/1394 آغاز نمود.


جهت اطمینان از خرید یک محصول با کیفیت توسط مشتریان عزیز، کلیه محصولات عرضه شده در فروشگاه از طریق تأمین کنندگان و تولید کنندگان معتبر جهت فروش در فروشگاه پرنس تأمین شده است چرا که معتقدیم لذت خرید تنها با لذت استفاده از محصول با کیفیت کامل می شود.


در فروشگاه سیسمونی پرنس سعی شده که خریداران محترم از زمان ورود به سایت و ثبت سفارش تا دریافت محصول ما را مسئولانه در کنار خود حس کنند و این را بر خود وظیفه می دانیم که خریداران گرامی را از کلیه مراحل ثبت نام، ثبت سفارش، آماده سازی و ارسال محصول از طریق ایمیل و یا پیامک آگاه سازیم.


تیم های فروش و پشتیبانی این مجموعه کلیه مراحل ثبت نام، خرید و پس از آن را با دقت نظارت می کنند تا رسالت خود را در زمینه حفظ حریم شخصی و حفظ کلیه حقوق مادی مشتریان ادا نموده و خدمات فروش و پشتیبانی را به نحو احسنت ارایه دهند.


مدیریت و تیم فروش و پشتیبانی فروشگاه سیسمونی پرنس خرید لذتبخشی را برای شما آرزو می کند.