سشوار پرومکس مدل 6220

محصول جدید

3 قلم

260,000 تومان

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

سشوار پرومکس مدل 6220

جزئیات

سشوار «پرومکس» (Promax) مدل «6220D» سشواری نیمه‌حرفه‌ای دارای موتور 2200 وات DC با فناوری تولید یون و دکمه‌ی باد سرد است که برای استفاده‌ی نیمه‌حرفه‌ای در منزل ساخته شده است.

موتور سشوار با توان 2200 واتی که دارد، پرتاب باد بیشتری نسبت به سشوارهای خانگی دارد و خشک‌کردن و حالت دادن به موها را سریع‌تر می‌کند. علاوه بر متمرکز کننده‌ی بادی که همراه همه سشوارها وجود دارد، این مدل دارای یک دیسپانسر نیز است که برای حجم دادن به موها و موارد دیگر قابل‌استفاده است. 6220D به فناوری یونی مجهز شده است که یون‌های منفی تولید می‌کند. این یون‌ها همراه باد سشوار از نازل خارج می‌شوند و با برخورد به موها بار مثبت روی آن‌ها را خنثی می‌کنند. به‌این‌ترتیب با از بین رفتن الکتریسیته‌ی ساکن روی موها وز شدنشان کمتر شده و راحت‌تر حالت می‌گیرند. روی دسته‌ی سشوار سه دکمه‌ی متفاوت دیده می‌شود. دو عدد از دکمه‌ها که برای تنظیم سرعت و حرارت باد سشوار استفاده می‌شوند به شکل کشویی کنار هم قرار گرفته‌اند. به کمک آن‌ها سرعت باد را در دو حالت متوسط و زیاد و حرارت باد را در سه حالت سرد، گرم و داغ می‌توان تنظیم کرد. علاوه بر این یک دکمه‌ی فنری نیز وجود دارد که به دکمه‌ی باد سرد معروف است و با نگه‌داشتن آن المنت سشوار به شکل لحظه‌ای از کار می‌افتد. به‌این‌ترتیب می‌توان هنگام حالت دادن به موها، حالت بخشی از موها را سریعاً تثبیت کرد. سشوارها یک فیلتر هوا دارند که از ورود گردوغبار به داخل موتور سشوار جلوگیری می‌کند. اما سشوار 6220D مجهز به دو فیلتر هوا شده است که یکی در خارج سشوار کار گذاشته شده و قابل‌رؤیت است و دیگری داخل آن است. فیلتر داخلی ثابت و فیلتر خارجی متحرک است و می‌توان آن را جدا کرده و تمیز کرد. به‌این‌ترتیب با ممانعت از ورود آلودگی‌ها به داخل موتور و تمیز کردن فیلتر خارجی می‌توان علاوه بر حفظ قدرت موتور، عمر آن را هم افزایش داد.

به طور خلاصه سشوار Promax 6220D دارای موتور 2200 وات DC، فناوری تولید یون، سری متمرکز کننده و دیسپانسر، دو فیلتر هوای داخلی و خارجی، دو حالت سرعت و سه حالت حرارت و دکمه‌ی باد سرد بوده و با موتور پرقدرتی که دارد برای استفاده‌ی نیمه‌حرفه‌ای در منزل کاملاً مناسب است.

0

دیدگاه کاربران

هیچ نظری ارسال نشده

نظر شما چیست ؟

*
*
*

محصولات مرتبط